خرید سنگ اسلب خارجی و وارداتی در تهران

خرید سنگ اسلب خارجی و وارداتی

توجه به زیبایی از دیرباز در بین جوامع مختلف وجود داشته است. به همین خاطر در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان سازی شاهد پیشرفت و ورود متریال های مختلف به شیوه های نوین بوده ایم. برش سنگ به شکل اسلب نیز یکی از همین توجه به زیبایی ها است که باعث شده علاوه بر استفاده از سنگ های داخلی از سنگ اسلب خارجی نیز استفاده شود.

زیبایی بی نظیری که سنگ های اسلب ایجاد می کنند باعث شده طرفداران استفاده از این نوع سنگ روز به روز افزایش پیدا کند. علاوه بر استفاده از این نوع سنگ در فضای تجاری و مراکز عمومی از آن در دکوراسیون داخلی منزل مانند فضای پشت تلویزیون استفاده می شود.

خرید سنگ اسلب خارجی در تهران
خرید سنگ اسلب خارجی در تهران

امروزه سنگ های وارداتی زیادی وارد کشور شده است که جهت خرید سنگ اسلب خارجی در تهران باید به واردکنندگان مستقیم این نوع سنگ ها مراجعه کرد. افرادی که به صورت مستقیم این سنگ ها را از کشور مبدا وارد میکنند، میتوانند طرح های متنوعی را معرفی و با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار دهند. آلتون تاش به عنوان یکی از واردکنندگان کوپ های سنگهای لوکس و لاکچری دارای شوروم سنگ در تهران می باشد که میتوانید جهت بازدید و سفارش و خرید اسلب به آن مراجعه فرمایید.

قیمت سنگ اسلب خارجی

با توجه به اینکه خرید سنگ اسلب خارجی با ارز انجام می شود و هر روز نیز تغییراتی در نرخ ارز شاهد هستیم. به همین دلیل قیمت سنگ اسلب وارداتی نیز در داخل کشور دارای نوسان است. از جمله موارد دیگری که در قیمت سنگ اسلب خارجی تاثیر گذار است شامل مواردی همچون تعرفه های گمرکی و مسافت کشور مبدا و مقصد است.

از لحاظ مشخصاتی نیز پارامترهای همچون سایز ابعاد سنگ، جنس سنگ اسلب وارداتی، رنگ، ضخامت و … در قیمت سنگ اسلب خارجی تاثیرگذار است.

مزیت های سنگ اسلب

با توجه به اینکه سنگ های اسلب یک تکه و ابعاد بزرگی دارند پرتی کمتری نیز دارند. علاوه بر اینکه این نوع سنگ ها به راحتی حمل و نقل می شوند به راحتی نیز در محل کار نصب می شوند. همچنین این نوع سنگ ها در برابر ساییدگی و خراش بسیار مقاوم هستند.

سنگ اسلب دارد قیمت بالای نسبت به سایر سنگ ها دارد که آن هم به مزیت ها و درخشش سازه شما می ارزد و این به این دلیل است که هزینه فرآوری اسلب سنگ ها بالا و سنگ اسلب خارجی نیز دست خوش نوسانات ارزی است.

اسلب سنگ خارجی در تهران
اسلب سنگ خارجی

کدام نوع سنگ اسلب بهترین است؟

سنگ اسلب یک نوع سنگ نیست و از انواع سنگ ها اسلب ساخته می شود. در واقع اسلب نوع برش سنگ است، سنگ هایی که در سایزهای بزرگ برش داده می شوند اسلب گفته می شوند. انواع اسلب سنگ ها شامل سنگ اسلب گرانیت، سنگ اسلب کوارتز، سنگ اسلب مرمر، سنگ اسلب تراورتن، سنگ اسلب مرمریت و … می باشد.

سوال مهمی که راجع به سنگ اسلب پیش می آید این است که کدام نوع سنگ اسلب بهترین است. در پاسخ این سوال باید گفت بهترین بودن کدام نوع اسلب سنگ بستگی به جای دارد که سنگ نصب می شود و می خواهید چه استفاده ای از آن مکان داشته باشید. به عنوان مثال سنگ هایی که در خارج از خانه و در معرض آب قرار می گیرند باید مقاومت بالایی داشته باشند.

همچنین ذکر این نکته لازم و ضروری است که سنگ اسلب خارجی و داخلی باید از مراکز بزرگ این نوع سنگ ها خریداری شود. این موضوع باعث می شود که حوزه انتخاب مشتری گسترده تر شود. مرکز آلتون تاش به عنوان مجری و عرضه کننده انواع سنگ های اسلب در تهران فعالیت دارد و مشتریان و علاقه مندان می توانند برای خرید خود به این گالری سنگ اسلب خارجی و داخلی در تهران مراجعه کنند.

اسلب سنگ وارداتی در تهران
اسلب سنگ وارداتی

چرا سنگ اسلب خارجی؟

کشور ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی سنگ در جهان است و معادن گوناگونی در داخل کشور وجود دارد. همچنین فراوری سنگ نیز در داخل کشور انجام می شود و سنگ های ساختمانی با کیفیتی تولید می شود. اما برخی از هموطنان دوست دارند به دلیل علاقه به برند های خارجی از سنگ اسلب خارجی استفاده کنند.

یکی از دلایل دیگری که مصرف کنندگان علاقه به استفاده از سنگ اسلب خارجی دارند طرح ها و رنگ هایی است که در داخل کشور وجود ندارد. گاها نیز آن چیزی که مورد نظر طراحان و مصرف کنندگان است ممکن از در بین تولیدات داخلی پیدا نشود به همین دلیل به تولیدات خارجی روی می آورند.

کشورهای معروف تولید کننده سنگ اسلب خارجی

معدن های سنگ زیادی در سراسر جهان وجود دارد که بسیاری از آنها سنگ های اسلب با کیفیت تولید می کنند. عمده سنگ هایی که در سایز اسلب وارد کشور می شود شامل مواردی همچون مرمریت امپرادور اسپانیا، گرانیت ماگما گلد برزیل، مرمریت کاپوچینو ترکیه، کریستال پاندا چین، کریستال ولوکاس یونان، مرمریت گلدن دراگون هندوستان و … است.

نکاتی در مورد خرید سنگ اسلب

اگر می خواهید از چند تکه سنگ اسلب در خانه خود استفاده کنید. حتما توجه داشته باشید که سنگ مورد نظر از یک کوپ یا چند کوپ مشابه برش شده باشد. این موضوع باعث می شود در هنگام نصب رگ ها و طرح های سنگ شبیه و نزدیک به هم قرار بگیرند.

همچنین در هنگام خرید باید توجه داشت که سنگ اسلب خارجی یا داخلی زدگی یا خوردگی نداشته باشد. ساب دقیق و درست سنگ نیز اهمیت زیادی دارد حتما سنگ هایی را تهیه کنید که به صورت کامل ساب خورده باشد. جهت خرید سنگ اسلب وارداتی در تهران به مراکز معتبر مراجعه کنید.

علاوه بر تهیه اسلب سنگ مناسب و با کیفیت باید طراحی دکوراسیون داخلی نیز به افراد توانمند سپرده شود. طراحان حرفه ای دکوراسیون را به گونه ای طراحی می کنند که تمامی رنگ ها و متریال های استفاده شده با یکدیگر همخوانی داشته باشند. طراحان در تعیین نوع سنگ تاثیر گذار هستند و اسلب سنگی را انتخاب می کنند که مناسب جایی باشد که مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین نصب درست اسلب سنگ ها نیز باید توسط استادکاران مجرب انجام شود. نحوه صحیح و درست نصب اسلب سنگ باعث می شود سنگ ماندگاری بیشتری داشته باشد و سریعا از بین نرود. بنابر شرایط موجود محل نصب، اسلب سنگ ها به دو شیوه خشک و دوغابی نصب می شوند. معمولا نصب خشک در جایی مورد استفاده قرار می گیرد که عبور نور در آن انجام شود. تعدادی از سنگ ها نور را از خود عبور می دهند به همین دلیل به شیوه ای نصب می شوند که نور از آن عبور کند.

 • شما می توانید برای سفارش خرید اسلب سنگ های خارجی و وارداتی و ایرانی مشکی ، سفید ، کرم ، طلایی و… ، جهت استفاده در پروژه های ساختمانی در تهران و پروژه های ساختمانی در شهرستان به کارخانه سنگ و گالری اسلب سنگ های آلتون تاش مراجعه فرمایید.
 • آلتون تاش به عنوان یکی از بهترین عرضه و واردکنندگان سنگهای لوکس ساختمانی در تهران واقع در شهرک صنعتی شمس آباد
  🔻 انواع اسلب های سنگ گرانیت
  🔻 اسلب سنگ لته ترکیه
  🔻 اسلب های سنگ چینی ترک و ایرانی
  🔻اسلب سنگ امپرادور دارک
  🔻اسلب سنگ کانترتاپ
  🔻طراحی و اجرا و ابزار سنگ نما
  🔻خدمات cnc و واترجت سنگ
  با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات سنگ روز دنیا در خدمت شماست:

 @altuntashstone

09123176804

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن