سنگ اسلب سفید خارجی و ایرانی

سنگ اسلب سفید خارجی و ایرانی

سنگ اسلب سفید از سنگ‌هایی است که به‌وفور در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از گذشته تاکنون، اکثر افراد با سلیقه‌های مختلف برای طراحی داخلی منزل از رنگ سفید استفاده می‌کنند. به همین علت، سنگ‌هایی که رنگ سفیدی دارند، هنگام خرید مصالح ساختمانی، بیشتر مدنظر قرار می‌گیرند. در ادامه بیشتر با سنگ اسلب سفید آشنا می‌شوید. با ما همراه باشید.

خصوصیات سنگ اسلب سفید

سنگ‌هایی که در طبیعت وجود دارند، باید مقاومت بالا و زیبایی داشته باشند تا بتوان از آن‌ها جهت کف‌پوش، دیوارپوش و … استفاده کرد. به همین علت بسیاری از سنگ‌ها مانند گرانیت سفید، ماربل، تراورتن، مرمر سفید و سنگ‌هایی از این قبیل به علت مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی دارند، فراوری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

رنگ سنگ‌ها بر اساس کانی‌ها و عناصر موجود در آن‌ها مشخص می‌شود. معمولاً سنگ‌هایی که دارای کانی‌هایی مانند کلسیت، مسکوویت و سایر کانی‌های سفید رنگ هستند و میزان آهن یا منیزیم در آن‌ها ناچیز است، به رنگ سفید در طبیعت ظاهر می‌شوند.

برای تولید سنگ اسلب سفید، سنگ مادر را انتخاب کرده و با روش خاصی برش می‌زنند. این روش به‌گونه‌ای است که به‌راحتی می‌توان سنگ را در ابعاد بزرگ برش داد.

 

سنگ اسلب سفید

انواع سنگ اسلب سفید خارجی و ایرانی

شرایط آب و هوایی و زمین‌شناسی هر منطقه باعث می‌شود تا سنگ‌های خاصی در آن منطقه ظاهر شده باشند. بر همین اساس، منابع سنگ‌های مختلف در مکان‌های خاصی است. انواع سنگ اسلب سفید خارجی و ایرانی را در بازار می‌بینید که هر کدام زیبایی خاصی دارند. برخی از انواع سنگ اسلب با رنگ سفید در ادامه لیست می‌شوند:

 • سنگ اسلب سفید چینی نی‌ریز
 • سنگ اسلب تاسوس یونان
 • سنگ اسلب چینی ازنا ایران
 • سنگ اسلب گرانیت کولونی
 • سنگ اسلب گرانیت سفید کاشمر
 • سنگ گرانیت سفید گل پنبه‌ای نطنز
 • سنگ اسلب مرمریت سفید از نوع اربسکاتو ایتالیا

از انواع سنگ اسلب با رنگ سفید در ساختمان‌سازی به‌وفور استفاده می‌شود. در ادامه بیشتر با کاربردهای این نوع سنگ آشنا می‌شوید.

 

سنگ اسلب سفید خارجی

کاربرد سنگ اسلب سفید

مقاومت بالا و زیبایی خاصی که انواع سنگ اسلب دارند، آن‌ها را مهمان ساختمان‌های اداری و مسکونی زیادی کرده است. برخی از کاربردهای این سنگ‌ها، شامل موارد زیر هستند:

 • کف‌پوش سالن‌های پذیرایی، سرویس‌های بهداشتی، لابی هتل و ساختمان‌ها و …
 • به‌عنوان دیوارپوش در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، دیوار پشت تلویزیون
 • راه‌پله و پاگرد
 • به‌عنوان کانتر، سنگ روی کابینت و اُپن
 • سنگ نما برای ساختمان‌های مختلف
 • تولید میز سنگی ناهارخوری و میز اداری

قیمت سنگ اسلب سفید

همان‌طور که می‌دانید، سنگ اسلب در اصل برش خاصی از سنگ است. ممکن است انواع سنگ اسلب با جنس‌های مختلف را در بازار ببینید؛ از این رو قیمت سنگ اسلب سفید، در وهله اول بسته به نوع سنگ مادر است. مقاومت و کیفیت سنگ اسلب، به مقدار زیادی وابسته به سنگ مادر است. به‌عنوان‌مثال سنگ اسلب گرانیت و تراورتن، دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند و همچنین تفاوت در کیفیت کاربرد آنها را نیز ممکن است متفاوت کند.

برای بهبود کیفیت و زیبایی سنگ، آن‌ها را فراوری می‌کنند. صیقل‌کاری، اپوکسی‌کاری و … از این قبیل کارها هستند. فراوری‌هایی که روی سنگ‌ها انجام گرفته است نیز بر روی قیمت نهایی سنگ اسلب سفید اثرگذار است.

از دیگر عواملی که روی قیمت این سنگ‌ها مؤثر است، ابعاد آنهاست. با توجه به بزرگی سنگ مادر، ابعاد سنگ‌ها هم متفاوت است. از طرفی سنگ اسلب بر اساس محل مورد استفاده انتخاب شده و ابعاد آن تعیین می‌شود.

خارجی یا ایرانی بودن سنگ اسلب سفید هم در قیمت‌گذاری آن مؤثر است و دو سنگ مشابه، نمونه خارجی آن معمولاً قیمت بالاتری دارد.

اگر از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید، سنگ اسلب سفید را با قیمت مناسب و بر اساس کیفیت آن خریداری می‌کنید.

 

سنگ اسلب سفید ایرانی

 

خرید سنگ اسلب سفید در تهران

سنگ اسلب سفید را می‌توانید در سنگ‌فروشی‌های معتبر خریداری کرد. این سنگ‌ها خاص هستند و ممکن است در هر سنگ فروشی نتوانید مدل‌های مختلف آن را پیدا کنید. برای خرید سنگ اسلب سفید در تهران و شهرستان ها، می توانید تنوعی از سنگهای بی نظیر و لوکس اسلب سفید را در شوروم آلتون تاش ببینید. در این صورت قدرت انتخاب بیشتری دارید و همان سنگی را که مطابق با سلیقه‌تان است، خریداری می‌کنید. ، شما می توانید به صورت ، حضوری و یا آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

در کارخانه و شوروم سنگ آلتون تاش در تهران – شهرک صنعتی شمس آباد می‌توانید با خصوصیات هر سنگ اسلب، کاربرد آن‌ها و قیمت هر کدام آشنا شوید و بهترین سنگ را انتخاب کنید. از طرفی، مشاوره لازم بر اساس نیاز شما و کاربردی که از سنگ انتظار دارید نیز توسط کارشناسان ما ارائه می‌شود. بدین صورت خریدی مطمئن و با قیمت متناسب با کیفیت سنگ اسلب سفید خواهید داشت.

 

 @altuntashstone

09123176804

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن