صنایع سنگ آلتون تاش با شناخت استاندارد و حساسیت مورد نیاز بازارهای صادراتی كه حاصل تجربه مدیران آن طی سالها صادرات می باشد. و با داشتن پرونده ای درخشان همگام با بهترین های دنیا در صنعت سنگ های ساختمانی توانسته است تاکنون محصولات خود را به چندین کشور دنیا صادر نماید . لازم به توضیح است که كیفیت محصول ،‌كیفیت بسته بندی و برنامه ریزی زمان بندی تولید، ایجاد تنوع محصول ، تنوع فرآوری و ارتقای سطح كیفی از مهمترین شاخصه های حضور بلند مدت در بازارهای خارجی و جذب مشتریان متنوع از بازارهای مختلف گردیده است .

لذا ما برآنیم تا در گوشه ای از صنعت سنگ به کمک دانش و دستان پرتوان صنعتگران خود محصولی زیبا و مستحکم را در قالب معماری زیبا و فاخر به خانه های شما بیاوریم .

دپارتمان طراحی

این دپارتمان با توجه به سبک معماری و سلیقه مشتریان محترم و با دانش و تخصص خود در زمینه انتخاب متریال و بکارگیری رنگ و ایجاد هارمونی پیشنهادات خود را در زمینه طراحی نما طراحی داخلی و طراحی محوطه به صورت سه بعدی و نقشه های اجرایی فاز 2 ارائه می نماید.

دپارتمان تولید

این دپارتمان با در اختیار داشتن مجهزترین ماشین آلات سنگبری ، بهترین سنگ های ساختمانی اعم از مرمریت ، تراورتن ، مرمر و انیکس را به صورت تایل و اسلب در دو خط مجزا تولید و عرضه می نماید.
دپارتمان مشاوره: این دپارتمان با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شناخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان ارائه خواهند نمود.تيم مشاوران آلتون تاش براي اطمينان از ارايه بهترین خدمات، شما را درطول مسيرِ انتخاب، طراحي واجرا از اولين قدمها (پيدا كردن سنگ مناسب با توجه به طرح و كيفيت ) تا مراحل پاياني كار (توليد، برش و اطمينان از ارسال به موقع محصولات) همراهي ميكنند .

دپارتمان اجرا

این دپارتمان سنگ ساختمانی آلتون تاش شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند. و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند

به بالای صفحه بردن